Blog Post

افتتاح اولین جاده تندرستی در سراهای دانشجویی دختران کشورمشاور وزیر و رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت از افتتاح اولین جاده تندرستی در سراهای دانشجویی( خوابگاه) دختران کشور در دانشگاه شهید باهنر کرمان با حمایت این صندوق خبر داد.

به گزارش آپ وب، ذوالفقار یزدان مهر ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای بالا بردن نشاط در بین دانشجویان از سال 95 طرح تجهیز اتاق تندرستی در سراهای دانشجویی از سوی صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم شروع شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: طرح راه اندازی جاده تندرستی در سراهای دانشجویی سال گذشته بر اساس با تفاهم نامه‌ای که بین صندوق رفاه دانشجویان و  پژوهشگاه تربیت بدنی وزارت علوم منعقد شد ادامه یافت. بر این اساس بیش از یکصد اتاق تندرستی در سراهای دانشجویی کشور تجهیز و ایجاد کردیم.

رییس صندوق رفاه دانشجویان خاطر نشان کرد: در سال جاری و با تاکید مقام عالی وزارت، ایجاد جاده های سلامت و تندرستی در مجتمع های خوابگاهی دانشجویان دختر با هدف نشاط در بین این دانشجویان را برنامه‌ریزی کردیم که شاهد افتتاح اولین جاده تندرستی در سراهای دانشجویی دختران دانشگاه شهید باهنر کرمان با حمایت صندوق رفاه دانشجویان هستیم.

انتهای پیام

About upwebdesign

Related Posts