Blog Post

اوراکل رابط‌های صوتی را به اپلیکیشن‌های Fusion ERP و Fusion HCM اضافه می‌کند


اوراکل رابط‌های صوتی را به اپلیکیشن‌های Fusion ERP و Fusion HCM اضافه می‌کند

شرکت اوراکل، یک شرکت نرم‌افزاری آمریکایی است که در زمینه تولید سخت‌افزارهای رایانه‌ای، ابزارهای توسعه پایگاه‌های داده، طراحی و ساخت نرم‌افزارهای کاربردی تجاری و سازمانی، نرم‌افزارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی، مدیریت ارتباط با مشتری، ابزارهای مدیریت پروژه و مدیریت زنجیره تأمین، فعالیت می‌نماید.
شرکت اوراکل در سال ۱۹۷۷ توسط لری الیسون تأسیس شد و امروزه از بزرگ‌ترین شرکت‌های جهان در حوزه تولید سیستم‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزارهای شرکتی و سازمانی به شمار می‌آید.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی نت، لری الیسون، مدیر ارشد فناوری اوراکل، اظهار داشت: «شرکت اوراکل، قصد دارد که رابط‌های Fusion ERP و Fusion HCM به گونه‌ای تغییر دهد که بتوانند از سرویس‌های صوتی نظیر آمازون الکسا پشتیبانی کنند.»

 

الیسون که در کنفرانس درآمد سه ماهه چهارم سخنرانی می‌کرد، گفت که شرکت مورد بحث به تازگی تمامی نرم‌افزارها، پلتفرم‌ها و زیرساخت‌ها را در یک مرکز داده واحد قرار داده است.
وی اذعان داشت: «ترکیب سه دسته سرویس‌های ابری، SaaS، PaaS و IaaS در یک مرکز داده استاندارد، به اوراکل این امکان را می‌دهد که دارایی‌های خود را به اشتراک بگذاریم و در نتیجه انتظار داریم که این فضای ابری، به طور مداوم گسترش پیدا کند.»
 
مطابق این گزارش، اوراکل قصد دارد شماری از نرم‏‌افزار‌ها و اپ‏‌های همراه خود را که ویژه کسب و کارهای تجاری طراحی شده است، به قابلیت تشخیص فرمان‌‏های صوتی مجهز کند.
اوراکل اعلام کرده است برای این منظور از خدمات پردازش ابری نوآنس استفاده خواهد کرد و به نسخه‏‌های همراه نرم‌‏افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، برنامه‌‏ریزی منابع سازمانی (ERP)، مدیریت سرمایه انسانی (HCM)، راهکار بازاریابی الوکوئا (Eloqua) و غیره قابلیت تشخیص گفتار را خواهد افزود.
 

About upwebdesign

Related Posts