Blog Post

ظرفیت عظیم اساتید باید به شتاب تحولات انقلابی کمک کندرئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد گفت: واحد های دانشگاهی برای تحقق اهداف انقلاب در دانشگاه، باید در تصمیم گیری ها ملاحظه های غیرانقلابی را کنار بگذارند.

به گزارش آپ وب، دکتر هاشمی رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد در جمع مسئولان کانون‌های بسیج اساتید استان مرکزی که در واحد اراک برگزار شد، گفت: ظرفیت عظیم اساتید در استان باید به شتاب تحولات انقلابی در دانشگاه کمک کنند.

وی در ادامه افزود: مسئولان واحدهای دانشگاهی برای تحقق اهداف انقلاب در دانشگاه باید ملاحظه های غیرانقلابی را در تصمیم سازی و تصمیم گیری کنار بگذارند و از خرد جمعی نهادهای انقلابی بهره ببرند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد، دکتر هاشمی ضمن گلایه از اینکه برخی از مسئولان به حرکت های انقلابی انگ تندروی می‌زنند و نیرو های مومن و حزب الهی را تندرو معرفی می کنند، گفت: این حرف ها عین اهداف نظام سلطه است و این روحیه استکباری و سازشکارانه که نمی تواند نیروهای انقلابی را تحمل کند، در دانشگاه آزاد اسلامی جایی ندارد.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد در پایان گفت: سیر تکوینی اقشار مختلف بسیج از ابتدای انقلاب تاکنون بیانگر حضور در عرصه های نیاز انقلاب و نظام است.

انتهای پیام

About upwebdesign

Related Posts