Blog Post

نتایج نهایی انتخابات شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعلام شدبر اساس اعلام معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، منتخبین نهایی شورای صنفی دانشجویان و تحصیلات تکمیلی دانشگاه انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش آپ وب، سومین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه در روزهای دوشنبه و سه شنبه ۷ و ۸ خرداد ماه به ترتیب در خوابگاه ها و دانشکده های تابعه دانشگاه با مشارکت بیش از ۳۰۰۰ نفر از دانشجویان برگزار شد.

در این دوره از انتخابات که در ۳۱ شعبه اخذ رأی شامل ۱۰ شعبه در دانشکده ها، ۱۰ شعبه در خوابگاه ها و ۱۱ شعبه در مراکز درمانی برگزار گردید، ۲۶۶ نفر از دانشجویان برای حضور در شوراهای صنفی حوزه های انتخابیه، خود را در معرض آرای هم دانشگاهی های خود قرار دادند.

گفتنی است که میزان مشارکت دانشجویان در این انتخابات از سوی مسئولان برگزاری، بیش از ۳۰ درصد اعلام شده است که حاکی از افزایش آن نسبت به دوره گذشته می باشد.  
همچنین در این دوره از انتخابات، فرآیند ثبت نام نامزدها به صورت اینترنتی انجام شد و برای اولین بار شعب اخذ رأی مراکز آموزشی- درمانی دارای صندوق های ثابت بودند.

لازم به ذکر است که دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به عنوان نخستین دانشگاه در سطح کشور بود که با توجه به آئین نامه ابلاغی وزارت بهداشت، انتخابات شورای صنفی دانشجویان تحصیلات تکمیلی را برگزار کرد .

انتهای پیام

About upwebdesign

Related Posts